hit
upd
new

Real Racing 3

2 Голосів

Real Racing 3 на Андроїд - гоночний симулятор в реальному часі з реальним людьми, можна позмагатися зі своїми друзями, брати участь в різних змаганнях, перегони на вибування і витривалість, проведіть свій турнір зі своїми друзями або на веселій вечірці в гоночному стилі.

Геймплей Real Racing 3

Real Racing 3 на Андроїд - захоплююча дух гра симулятор перегонів, тепер кожен може відчути себе гонщиком вибравши на свій смак суперкари. У грі представлено більше 140 найбільш легендарних автомобілів від найвідоміших автовиробників, таких як Ford, Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, Mercedes-Benz і багатьох інших марок. Кожен автомобіль в грі Real Racing 3 опрацьовано то найменших деталей, що б кожен гравець міг відчути себе, як ніби він по справжньому перебуває за кермом справжнього автомобіля. Графіка в грі настільки хороша, що іноді забуваєш що граєш в гру.

Гра дозволяє грати в режимі реального часу з іншими гравцями які знаходяться в онлайн, що створює невимовні відчуття від гри, так як гра з реальними людьми завжди набагато цікавіша. Так само в грі є унікальний режим Time-Shifted Multiplayer ™, який дозволяє грати з версіями людей які не в онлайн під управлінням штучного інтелекту, який заснований на поведінці того або іншого гравця, коли він онлайн, що дає можливість позмагатися з найсильнішими гравцями і спробувати їх обіграти.

Треки в Real Racing 3

Зазвичай в іграх використовують свої різні вигадані треки з різними рівнями складності. Але набагато цікавіше їздити по реальних треках. І в Real Racing 3 на Андроїд це є, Ви зможете проїхатися по найвідомішим трекам таким як: Сільверстоун, Хоккенхаймринг, Le Mans, автодром Дубай і багатьох інших. Дуже хороша деталізація дрібниць в грі, спробуйте випадково врізатися і побачите як барвисто розлітаються деталі від автомобіля на найвідоміших трасах. Таке нікого не залишить байдужим.

Як і в будь-якій грі щоб прокачати свій стартовий автомобіль, необхідні гроші і золото, а також проходження рівнів для відкриття нових більш потужних автомобілів. З цим допоможе впоратися зламана версія Real Racing 3 на Андроїд яка дасть необмежену суму грошей і золота для прокачування вашим автомобілів, в ній розблоковані всі автомобілі немає необхідності довго грати, щоб відкрити нову машину, просто вибери ту яка подобається. У моді Real Racing 3 прибрана вся реклама, а також подбали, щоб не забанили в моді присутній антибан.

Вперед в захоплюючий світ перегонів.Також дивіться
Minecraft Pocket Edition
Хочеш будувати і розвивати власний світ? Тоді ця гра саме для тебе!
hit
upd
new
Terraria
На вас чекає боротьба, багатсво і слава. Зануртесь вглиб печери та перевірте свою силу в бою!
hit
upd
new
Roblox
Створіть неперевершенного персонажа та побудуйте свій власний світ разм з ним.
hit
upd
new
Battle of Warships
Стань адміралом свого флоту та поринь у світ морських битв!
hit
upd
new
Castle Clash
Епічна стратегія, в якій дозволено все. Обери свій власний шлях!
hit
upd
new
Коментарів (0)
© 2020 PrroAndroid - качай ігри для Android тільки у нас.