hit
upd
new

Candy Crush Saga

0 Голосів

Candy Crush Saga (Кенді Краш Сага) - цукеркова головоломка грай і заробляй бали і при цьому ніяких зайвих калорій, заробляй бали і море позитивних відчуттів. Дана гра підходить навіть дітям з трирічного віку.

Геймплей і управління в Candy Crush Saga

Суть гри Candy Crush Saga полягає в створенні ряду з однотипних солодощів, щоб можна було їх прибрати з поля і заробити бали, мінімальна кількість цукерок в ряді 3, але чим більше ряд тим більше балів і тим швидше перейдете до наступного рівня. Для гри Вам знадобиться кмітливість і вміння робити розумні ходи. У грі присутні бустери які зможете отримувати у вигляді щоденного подарунка або за проходження рівня. Використовуйте бустери з розумом, раціонально їх використовуйте на найскладніших рівнях, а легкі рівні проходьте самостійно, так як кількість бустерів обмежена.

З кожним рівнем складність зростає, якщо перші рівні будуть легкі то рівні далі змусять подумати над кроками, адже один невірний крок і програли. Так само в грі різні ускладнюючи фактори: 

  1. Обмеження за часом - на проходження рівня у Вас буде відведено час в який повинні будете вкластися при цьому заробити певну кількість балів; 

  2. Змінюється форма поля - поле перебудовується ускладнюючи гравцеві побудову рядів, його неправильна форма створює додаткові складнощі, так як окремі ділянки стають важко доступні і доведеться проявити кмітливість.

Кожні два тижні розробники додають все нові і нові рівні, ускладнюють їх, що дає постійне прагнення до проходження рівнів. У грі присутні різні випробування за проходження яких отримуєте нагороди. Безліч способів отримати нагороду, заходь кожен день в гру, обертай колесо щоденних бустерів і звичайно отримуйте абсолютно безкоштовно різні ласощі.

Якщо Вам сподобалася гра можете завантажити абсолютно безкоштовно гру Candy Crush Saga (Кенді Краш Сага) на Андроїд і почати проходити. Також можете завантажити зламану версію Candy Crush Saga (Кенді Краш Сага) мод на Андроїд в якому все розблоковано і просто грати в своє задоволення.

Як встановити Зламаний Candy Crush Saga

Встановлення кешу не потрібно.

Також дивіться
Standoff 2
Легендарний "Standoff" повернувся у вигляді шутера від першої особи!
hit
upd
new
Minecraft Pocket Edition
Хочеш будувати і розвивати власний світ? Тоді ця гра саме для тебе!
hit
upd
new
Plague Inc.
Візьміть вірус під контроль та заразіть всю планету!
hit
upd
new
Real Racing 3
Новий стандарт автосимуляторів для пристроїв на Android!
hit
upd
new
Brawl Stars
Швидкі багатокористувацькі битви вже чекають на тебе!
hit
upd
new
Коментарів (0)
© 2020 PrroAndroid - качай ігри для Android тільки у нас.