hit
upd
new

Candy Crush Saga

0 Голосів

Candy Crush Saga (Кенді Краш Сага) - цукеркова головоломка грай і заробляй бали і при цьому ніяких зайвих калорій, заробляй бали і море позитивних відчуттів. Дана гра підходить навіть дітям з трирічного віку.

Геймплей і управління в Candy Crush Saga

Суть гри Candy Crush Saga полягає в створенні ряду з однотипних солодощів, щоб можна було їх прибрати з поля і заробити бали, мінімальна кількість цукерок в ряді 3, але чим більше ряд тим більше балів і тим швидше перейдете до наступного рівня. Для гри Вам знадобиться кмітливість і вміння робити розумні ходи. У грі присутні бустери які зможете отримувати у вигляді щоденного подарунка або за проходження рівня. Використовуйте бустери з розумом, раціонально їх використовуйте на найскладніших рівнях, а легкі рівні проходьте самостійно, так як кількість бустерів обмежена.

З кожним рівнем складність зростає, якщо перші рівні будуть легкі то рівні далі змусять подумати над кроками, адже один невірний крок і програли. Так само в грі різні ускладнюючи фактори: 

  1. Обмеження за часом - на проходження рівня у Вас буде відведено час в який повинні будете вкластися при цьому заробити певну кількість балів; 

  2. Змінюється форма поля - поле перебудовується ускладнюючи гравцеві побудову рядів, його неправильна форма створює додаткові складнощі, так як окремі ділянки стають важко доступні і доведеться проявити кмітливість.

Кожні два тижні розробники додають все нові і нові рівні, ускладнюють їх, що дає постійне прагнення до проходження рівнів. У грі присутні різні випробування за проходження яких отримуєте нагороди. Безліч способів отримати нагороду, заходь кожен день в гру, обертай колесо щоденних бустерів і звичайно отримуйте абсолютно безкоштовно різні ласощі.

Якщо Вам сподобалася гра можете завантажити абсолютно безкоштовно гру Candy Crush Saga (Кенді Краш Сага) на Андроїд і почати проходити. Також можете завантажити зламану версію Candy Crush Saga (Кенді Краш Сага) мод на Андроїд в якому все розблоковано і просто грати в своє задоволення.

Як встановити Зламаний Candy Crush Saga

Встановлення кешу не потрібно.

Також дивіться
Standoff 2
Легендарний "Standoff" повернувся у вигляді шутера від першої особи!
hit
upd
new
Minecraft Pocket Edition
Хочеш будувати і розвивати власний світ? Тоді ця гра саме для тебе!
hit
upd
new
Plague Inc.
Візьміть вірус під контроль та заразіть всю планету!
hit
upd
new
Real Racing 3
Новий стандарт автосимуляторів для пристроїв на Android!
hit
upd
new
Brawl Stars
Швидкі багатокористувацькі битви вже чекають на тебе!
hit
upd
new
Коментарів (0)
Натисніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
© 2020 PrroAndroid - качай ігри для Android тільки у нас.