hit
upd
new

My Talking Tom

3 Голосів

У грі My Talking Tom на андроїд немає якоїсь єдиної мети, яку кожен повинен досягти. Все зовсім навпаки, ви зможете просто зрощувати вихованця, гратися з його повторенням фраз, грати в міні-ігри, подорожувати, купувати меблі, переодягати його і багато іншого!

Особливості

Спочатку, Мій балакучий Том або My Talking Tom замислювався як в деякому сенсі тамагочі, в якому гравцеві потрібно вчасно годувати кота, гладити, водити в туалет, гратися з ним і здійснювати інші дії, щоб Том був щасливий. Під час виконання будь-яких дій з котом, вихованець буде висловлювати свої емоції: сумні або веселі, тим самим вказуючи вам, правильно ви доглядаєте за ним чи ні. 

Міні-ігри

Згодом в грі з'явився цілий набір міні-ігор пов'язаних з котом, вони можуть розвивати вже ваші рефлекси, вміння вирішувати головоломки або просто вас розважатимуть:

  • Можна змагатися онлайн в грі "Гол".

  • Доступна гра "Тільки вгору".

  • Одна з міні-ігор, це можливість Тома повторювати все що ви скажете своїм смішним голосом.

  • Також у міру розвитку, ви зможете купувати для Тома нові предмети, одяг, меблі та інші речі. Якраз тут вам і може стати в нагоді зламана версія, в якій є багато грошей!

  • Подібно Сімс, можна наряджати свого вихованця в різний одяг, робити йому зачіску, змінювати колір волосся і в цілому змінювати свого персонажа.

  • Однією з найцікавіших міні-ігор, є подорож кота по всьому світу, звідки ви зможете привозити фотографії,створювати колажі та фотоальбоми. 

My Talking Tom постійно розвивається і в ньому з'являються нові ігри, так що слідкуйте за оновленнями, прокачивайте свого вихованця і просто насолоджуйтеся безкоштовною грою!

Як встановити зламаний My Talking Tom

Для роботи My Talking Tom потрібні стандартні дозволи для налаштування додатків. Завантаження кешу не потрібне, просто запускаєте apk і встановлюєте. Якщо нова версія з якоїсь причини не встановлюється, ви завжди можете завантажити стару версію.

Також дивіться
Minecraft Pocket Edition
Хочеш будувати і розвивати власний світ? Тоді ця гра саме для тебе!
hit
upd
new
Grand Theft Auto V (GTA 5)
Один з найкращих ігор останніх років і разом з тим найякісніший симулятор гангстерського життя.
hit
upd
new
Candy Crush Saga
Почніть грати в легендарну головоломку, яка полюбилася мільйонам користувачів у всьому світі
hit
upd
new
Real Racing 3
Новий стандарт автосимуляторів для пристроїв на Android!
hit
upd
new
PUBG MOBILE
Знаменитий шутер на Андроїд.
hit
upd
new
Коментарів (0)
© 2020 PrroAndroid - качай ігри для Android тільки у нас.