hit
upd
new

Asphalt 9: Legends

0 Голосів

Asphalt 9: Legends - геть обмеження, стань легендою прямо зараз. У грі представлений величезний вибір крутих, найшвидших суперкарів від світових брендів Ferrari, Porsche, Lamborghini та багатьох інших. Обери свій автомобіль і прямуй в гоночний рай по наймальовничіших місцях світу.

Геймплей і управління в Asphalt 9: Legends

У новій частині легендарної гоночної гри акцент зроблений на перегони, необхідно успішно завершити кожен сезон перегон ставши переможцем в кожній з них. Вам потрібно в кожних перегонах бути швидше своїх суперників, Ваше завдання обігнати їх на трасі, але так само не забувайте про поліцію яка має в своєму арсеналі багато різних способів Вас зупинити і затримати, одні з них бойовий вертоліт, шипи і різні гоночні автомобілі. Так само необхідно брати участь в перегонах на час і виконувати різні круті трюки, за які нараховуватимуться додаткові бали які піднімуть Вас в рейтингу професійних гонщиків. 

Управління в грі дуже просте і не складе особливих труднощів, в грі дуже хороша якісна графіка, дуже хороша деталізація яка дозволяє побачити навіть пил з під машини і вона виглядає дуже реалістично. У грі для кожної машини можна купувати поліпшення що дасть більше потужності та перевагу перед суперниками, так само кожен автомобіль можна кастомізувати під себе і надати йому унікальний вигляд.

Гра досить не проста і в ній є складнощі проходження рівнів, але є рішення яке допоможе Вам їх здолати. У нас можете завантажити мод Asphalt 9: Legends який дозволить отримати наступні переваги: Безсмертя, Нитро в повітрі та в заносі, полегшене управління в заносі, Відключення ботів на старті, а також модуль Speedhack який збільшить швидкість твого автомобіля. (Не рекомендується використання в онлайн перегонах, отримаєте бан. Використовуйте тільки для проходження завдань).

Як встановити Зламаний Asphalt 9: Legends

Розархівуйте кеш в папку sdcard / Android / obb

Увага !!! Speedhack (не використовувати в онлайн перегонах!) Отримаєте бан аккаунту.

Також дивіться
Real Racing 3
Новий стандарт автосимуляторів для пристроїв на Android!
hit
upd
new
Candy Crush Saga
Почніть грати в легендарну головоломку, яка полюбилася мільйонам користувачів у всьому світі
hit
upd
new
Grand Theft Auto V (GTA 5)
Один з найкращих ігор останніх років і разом з тим найякісніший симулятор гангстерського життя.
hit
upd
new
Standoff 2
Легендарний "Standoff" повернувся у вигляді шутера від першої особи!
hit
upd
new
Battle of Warships
Стань адміралом свого флоту та поринь у світ морських битв!
hit
upd
new
Коментарів (0)
© 2020 PrroAndroid - качай ігри для Android тільки у нас.