hit
upd
new

War Robots

1 Голосів
 • Версія
  7.3.1
 • Розробник
  PIXONIC
 • Категорія
  Зламані ігри / Action
 • Версія андроїд
  4.1 і вище
 • Россійська
  Так
War Robots - розрахований на багато користувачів онлайн-шутер, де ви будете боротися з реальними супротивниками в досить звичайній локації - зруйнованому місті. Вас з іншими геймерами поділять на різні команди, і все, що ви будете робити далі - це битися з ними в тілі великих роботів.

Ігровий процес з модом

Відразу після запуску гри перед вами відкриється локація з ангаром, де буде ваша перша бойова машина. Звичайно, спочатку це пристрій буде вельми малопотужним, і перемагати в перших боях буде важко.

Але, відкривши War Robots з модом на багато грошей, ви зможете вже з самого початку поліпшити свого робота без необхідності тривалого прокачування навичок і рівня. Ви відразу станете володарем потужної машини для руйнувань, купите сучасніші деталі або зовсім - нового робота.

У підсумку ви почнете одну за одною здобувати перемоги над противниками, і навіть давати відсіч тим гравцям, чий рівень набагато вищий вашого. Заманливо, правда? Особливо, якщо врахувати той факт, що ви граєте з реальними гравцями, які будуть дуже здивовані.

Початок змагань і особливості гри

Перед кожною новою сутичкою противники поділяються на команди червоних і синіх по 6 гравців у кожній. Переможе той, хто знищить всі машини або завдасть найбільшої шкоди.

Сутички досить збалансовані і красиві - графічна складова і звуковий супровід знаходяться на досить високому рівні. Але, ті, хто вирішить завантажити злом гри War Robots, отримають набагато більше привілеїв.

Так, ви будете прокачувати свого робота швидше, що дозволить вам здобувати перемоги набагато частіше. Тобто, ви зможете відразу після запуску отримати максимально укомплектовану машину для руйнувань. 

Інтерфейс

Дисплей в грі розділений на 3 частини:

 1. Зліва внизу. Направляючий важіль для ніг робота.
 2. Верх. Круговий навід зброї.
 3. Права сторона. Кнопки озброєння.

Таке рішення максимально зручне, адже в процесі гри ви зможете атакувати, відступати і переозброюватися всього одним пальцем.

Особливості модифікованої версії War Robots на Андроїд:

 • активний преміум-аккаунт;
 • + 50% до грошей після чергової перемоги;
 • максимальну кількість патронів перед кожним боєм;
 • "Антибан".

Тепер ви розумієте, чому вам точно потрібно скачати взлом гри War Robots? До речі, зробити це ви можете прямо на цій сторінці - у нас завжди опублікована найостанніша і актуальна версія гри.

Також дивіться
War Machines
Оберіть собі танк, здолайте ворожу армію і виграйте війну!
hit
upd
new
Brawl Stars
Швидкі багатокористувацькі битви вже чекають на тебе!
hit
upd
new
Plague Inc.
Візьміть вірус під контроль та заразіть всю планету!
hit
upd
new
Shadow Fight 3
Змагайся на стороні безжалісного ніндзі убивці з темряви!
hit
upd
new
Minecraft Pocket Edition
Хочеш будувати і розвивати власний світ? Тоді ця гра саме для тебе!
hit
upd
new
Коментарів (0)
© 2020 PrroAndroid - качай ігри для Android тільки у нас.