hit
upd
new

Shadow Fight 2

5 Голосів
 • Версія
  2.14.2
 • Розробник
  NEKKI
 • Категорія
  Зламані ігри / Action
 • Версія андроїд
  4.1 та вище
 • Россійська
  Так
Shadow Fight 2 на Android - це суміш файтинга і РПГ, в якому не просто необхідно боротися з демонами, але і прокачувати характеристики персонажа. А грунтуючись на них, в Шедоу файт 2 ви можете використовувати різні тактики та прийоми!

Геймплей і сюжет Shadow Fight 2

В основі сюжету лежить світ на межі хаосу і знищення. Демони збираються поневолити все живе і тільки ви стоїте у них на шляху. У зламаної версії Shadow Fight 2 на андроїд це завдання спрощується, але все ж таки не легке. Вам належить відбити у демонів захоплені території і повернути їх назад туди, де їм і місце - в Пекло. 
Під час проходження Вам будуть доступні різні типи зброї для битви з найкращими майстрами бойових мистецтв. Найсильнішими з них в Shadow Fight будуть боси!

Для придбання зброї, броні і т.д., вам необхідна внутрішне золото і алмази. Заробити їх можна беручи участь в турнірах. Інший варіант, це завантажити зламану версію Shadow Fight 2 (або з модом). 

Управління в Shadow Fight 2

Графіка досить проста і в той же час гарна, що не накладає додаткових обмежень на управління. Так що зліва вам буде доступний джойстик, а праворуч варіанти атаки, якими і здійснюється все управління в грі.

Як встановити Shadow Fight 2

Кеш необхідно розпакувати в / sdcard / Android / obb
Якщо ви вирішили встановити зламану версію поверх звичайної і у вас вже є прогрес в грі, то після встановлення мода він обнулиться!
Для тих, у кого версія Андроїда 6.0, необхідно після встановлення мода зайти в "Налаштування" - "Додатки" - "Shadow Fight 2" - "Дозволи" і там поставити всі галочки, інакше гра неминуче буде вилітати !!!
Також дивіться
Battle of Warships
Стань адміралом свого флоту та поринь у світ морських битв!
hit
upd
new
Коментарів (0)
© 2020 PrroAndroid - качай ігри для Android тільки у нас.