hit
upd
new

Standoff 2

13 Голосів
 • Версія
  0.16.3
 • Розробник
  Axlebolt
 • Категорія
  Зламані ігри / Action
 • Версія андроїд
  4.1 та вище
 • Россійська
  Так
Захоплюючий шутер для Андроїд пристроїв Standoff 2дуже різноманітний і має ряд унікальних налаштувань і можливостей, які перетворюють його в дійсно зручну гру! 

Особливості Standoff 2

У грі доступні бонуси, які можна використовувати для того, щоб вас не вбили, а також для знищення своїх ворогів. Сам інтерфейс стендоф 2 не статичний, його можна налаштувати під себе, так як це зручно на вашому пристрої. Зручне управління для планшета, виявляється абсолютно незручним для звичайного телефону, так що для успішного збереження свого життя, вам слід налаштувати управління під себе! Щоб відразу не потрапити в гущу подій, де вас швидко вб'ють, ви можете використовувати менш складні ігрові режими. У Standoff 2 на Андроїд доступний голосовий чат, для спілкування під час гри, так що онлайн рубилово стане ще веселіше. 
Звичайно гра має безкоштовну основу, проте все одно є реклама та платні плюшки, такі як преміум скіни або зброя. Між іншим проходження гри стає дуже цікавим, коли ви отримаєте можливість ознайомитися з асортиментом зброї, якої дійсно багато! Якщо ж вам хочеться просто побігати в своє задоволення і мати доступ до всіх функцій, то можете скачати зламану версію Standoff 2 в якій є багато грошей і ви безсмертні! Так само є версія з читом на АІМ... з цією версією будьте обережні, так як ніхто не любить чітерів, які вбивають з одного пострілу точно в голову! 
Єдиним недоліком цього чудового шутера є необхідність встановлення кешу, який важить близько 430 мегабайт...

Як встановити Standoff 2

Для роботи гри, необхідно розпакувати кеш в папку / sdcard / Android / obb.
Також дивіться
Battle of Warships
Стань адміралом свого флоту та поринь у світ морських битв!
hit
upd
new
Shadow Fight 2
Прокачайте свого персонажа та подолайте всіх демонів на своєму шляху!
hit
upd
new
Коментарів (0)
© 2020 PrroAndroid - качай ігри для Android тільки у нас.